Akademik w Łodzi? Tylko Basecamp!

Akademik w Łodzi? Tylko Basecamp! 1

Akademik w Łodzi nie musi wcale oznaczać niewielkiego pokoju, który pamięta jeszcze czasy dzieci – kwiatów. Na studia w Łodzi decyduje się wiele osób, niektórzy przyjeżdżają z odległych miast, inni nawet z dalekich zakątków świata. Coraz częściej wybierają wygodne, przytulne apartamenty w cieszącym się renomą prywatnym akademiku Basecamp Łódź.

Dlaczego Basecamp?

Doświadczenie, komfort na każdą kieszeń, kompleksowe podejście do potrzeb współczesnego młodego człowieka. To tylko niektóre z argumentów, które przemawiają na korzyść zakwaterowania w prywatnym akademiku w Łodzi. Jest to kolejna lokalizacja „pod szyldem” Basecamp, jak na razie pierwsza i jedyna w Polsce. Dzięki doświadczeniom zdobytym w Danii (akademiki w Kopenhadze oraz Lyngby) oraz Niemczech (Poczdam i Lipsk), studenci w Łodzi mogą zamieszkać w kompletnie wyposażonych, stylowych pokojach, a poza tym mają do dyspozycji całą infrastrukturę na terenie akademika w Łodzi.

Basecamp dla studenta

Przede wszystkim potencjalny lokator tego wyjątkowego obiektu ma naprawdę szeroki wybór, jeśli chodzi o standard i metraż pokoju. Na terenie znajduje się aż 487 apartamentów studenckich, z których najmniejszy ma 19 m2, zaś największy ponad 40. Niezależnie od metrażu w każdym z nich na lokatorów czekają kompletnie wyposażona kuchnia, łazienka, funkcjonalne meble, miejsca do spania i coś, co każdy student doceni – bezpłatne superszybkie WiFi! Opłaty miesięczne zaczynają się od 1200 PLN a kończą na kwocie 1820 PLN za największy apartament.

nauka w akademiku

Co Basecamp oferuje studentom?

Akademiki w Łodzi mogły kojarzyć się niegdyś z pokojem i… na tym koniec. Tymczasem Basecamp to więcej niż zakwaterowanie. Na terenie tego wyjątkowego prywatnego akademika w Łodzi znajdują się także:

  • wspólne, w pełni wyposażone kuchnie,
  • pokoje cichej nauki
  • pokoje dla niepełnosprawnych
  • rowery do wypożyczenia
  • pralnia
  • przestrzeń wspólna wewnątrz,
  • przestrzeń na świeżym powietrzu
  • podziemny parking
  • siłownia
  • sklep spożywczy

A już wkrótce na terenie pojawi się także restauracja i sklep. Mamy tu zatem wspaniałą, kompletną przestrzeń do mieszkania, nawiązywania relacji, nauki i rozrywki. Atutem akademika Basecamp w Łodzi jest także znakomita lokalizacja – obiekt mieści się tuż przy Uniwersytecie Łódzkim, przy ul Rewolucji. Na wyciągnięcie ręki jest Dworzec Łódź Fabryczna, ale także prawdziwa wizytówka miasta, czyli ulica Piotrkowska oraz muzea, kina, teatry oraz galerie handlowe, puby, kluby i restauracje.

akademik pokoj do nauki

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *