Aromaty i odory

Kosmetyki dla mężczyzn

Gdy podróżuję komunikacją miejską, często mam wrażenie, że wielu panów ciągle hołduje zasadzie, że mężczyzna powinien pachnieć naturalnie. A w zasadzie nie tyle pachnieć, co śmierdzieć. Mimo, że w drogeriach można kupić kosmetyki dla mężczyzn to wielu z nich uważa ich stosowanie za coś uwłaczającego godności. W połączeniu z aromatami papierosów i alkoholu, jest to piorunująca mieszanka. Nikt nie mówi o tym, że każdy z nas musi używać wymuskanych perfum, za które trzeba płacić majątek. Ale przestrzeganie podstawowych zasad higieny i stosowanie kosmetyków dla mężczyzn powinno rozwiązać ten problem w bardzo krótkim czasie.

Kosmetyki dla mężczyzn

W zimie jest z tym trochę lepiej, bo jednak większość podróżnych jest zakutana w grube kurtki, które skutecznie trzymają odory wewnątrz. Pasażerowie komunikacji miejskiej pocą się i gotują we własnym sosie, który pełnię bukietu uwalnia dopiero, gdy dotrą do pracy. Kosmetyki dla mężczyzn naprawdę nie są drogie, a ich regularne stosowanie nie wymaga spędzania w łazience specjalnie dłuższego czasu. Nikt nie wymaga, że panowie robili sobie pełen makijaż czy też wylewali na siebie cały flakon wody kolońskiej. Wystarczy mydło, dezodorant i może odrobina perfum. To nie jest wielka filozofia i technologia rakietowa.

Kosmetyki dla mężczyzn dostępne są w tak wielu wariantach, że każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń. Jeżeli już nie potrafimy podjąć takiej decyzji samodzielnie, to możemy zdać się na partnerkę, mamę, ojca czy kolegę. To żaden wstyd chcieć o siebie zadbać, choć ciągle mam wrażenie, że dla wielu osób to za wiele. Liczę na to, że sytuacja będzie się stopniowo zmieniać i moje podróże komunikacją miejską staną się sympatyczniejsze.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *