BPH logowanie

BPH logowanie 1

 

Należałem do szerokiego grona klientów, którzy zostali dotknięci fuzją banków BPH i Alior. Muszę przyznać, że logowanie do BPH nigdy nie stanowiło problemu. System działał sprawnie, prosząc mnie o wybrane litery z długiego i skomplikowanego hasła. Wymyśliłem sobie takie, że kilka razy udało mi się zablokować konto. Ale lepiej być bezpiecznym niż zaliczyć włamanie. Fuzja z Aliorem przeszła dla mnie prawie bezboleśnie. Trzeba zresztą przyznać, że oba banki informowały mnie o przejściu na każdym kroku. Chwilami czułem się nawet nadmiernie poinformowany, bo liczba przychodzących komunikatów była naprawdę spora. Sugerowano w nich, że mogą nastąpić problemy z logowaniem czy dostępem do wszystkich informacji o koncie. Ja nie napotkałem żadnych trudności.

BPH logowanie 2

Logowanie do BPH miałem ustawione w zakładkach przeglądarki. W efekcie, po zmianie trafiałem na stronę informacyjną, gdzie uprzejmie tłumaczono mi, co powinienem zrobić i gdzie się udać, aby uzyskać dostęp do informacji o moich pieniądzach. Największym problemem było przestawienie w głowie konieczności wchodzenia na stronę Alioru, a nie BPH. I powiem wam, że ciągle nie mogę się do tego przyzwyczaić. Prawie za każdym razem ląduję najpierw na stronie BPH i dopiero potem trafiam na właściwe miejsce. W sumie nie mam z tym problemu, choć oczywiście cały proces zajmuje mi więcej czasu.

Rozumiem, że niektórzy klienci banku napotkali trudności z dostępem do kont, logowaniem itp. sprawami. To zawsze powoduje frustrację, gdy nie możesz wykonać przelewu czy sprawdzić środków na koncie. Nie zmienia to jednak faktu, że oba banki starały się przygotować jak najlepiej na fuzję. Sprzęgnięcie ze sobą dwóch, zapewne mocno różnych, systemów informatycznych i zapewnieniem im bezpieczeństwa, to olbrzymie wyzwanie. Uważam, że banki stanęły na wysokości zadania, a problemy szybko zostaną zapomniane. Ja jestem zadowolony. I pewnie nie tylko ja.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *