Czas wolny- 27 kwietnia 2016

Gdy brak ci chęci na seks

Stefan

Żyję w ciągłym stresie. Pod tym stwierdzeniem mogłaby podpisać się pewnie większość czytelników i wcale się im nie dziwię. Permanentne zmęczenie spowodowane kursowaniem na linii praca-dom dom-praca, połączone z obciążeniami budżetu nie pozwalającymi na jakiekolwiek manewry, powodują, że jedyne na co mam ochotę wieczorem, to położyć się spać. U kilkorga moich znajomych ten stan poszedł o krok dalej, bo stracili nie tylko ochotę, ale i możliwości czerpania przyjemności z seksu.

Permen ma niezłe opinie

Moja wiedza na temat leków, które mają podnieść, również dosłownie, formę w tym zakresie ograniczała się do pewnych niebieskich pigułek, ale razem ze znajomymi postanowiłem zgłębić temat. Na rynku dostępnych jest sporo specyfików, które w mniej lub bardziej naturalny sposób mają przywrócić pełną sprawność seksualną. Przejrzeliśmy różne specyfiki, a koledzy zaczęli testy polowe. Trzeba przyznać, że taki np. Permen ma różne opinie, ale u niektórych znajomych się sprawdził. Sądząc po reakcjach kobiet, nastąpiła znaczna poprawa. Inni starali się unikać specyfików i próbowali raczej uporządkować własne życie, aby czerpać więcej radości z życia i mieć siłę na cokolwiek innego niż apatyczne zaleganie na kanapie przed telewizorem. Na efekty trzeba było czekać dość długo, ale część znajomych doprowadziła „stosunki” do normy.

Swoją drogą zauważyłem, że naprawdę wielu kolegów z czasem przestaje mieć ochotę na łóżkowe igraszki. Czy to znudzenie jedną partnerką, czy kwestia wieku, a może właśnie stres? Nie mam pojęcia. Dość powiedzieć, że dla części z nich jest to problemem, ale nie na tyle poważnym, aby chcieli z nim coś robić. W końcu seks jest tylko jednym z elementów interakcji międzyludzkich i podobno można się bez niego obejść.

gdy brak ci chęcipermenproblemy z potencjąseksviagra

Stefan • 27 kwietnia 2016


Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *