Cuda z Carbon 3M

carbon m3

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby wasz samochód, gdyby zmienić mu całkowicie kolor? Albo, gdyby dodać mu profesjonalnego szlifu, dzięki specjalnemu malowaniu i naklejkom? Muszę przyznać, że taki pomysł chodził mi dość długo po głowie. Badałem możliwości i duże wrażenie zrobiła na mnie folia Carbon 3M. Z jej pomocą można zrobić z samochodem w zasadzie wszystko. Mam samochód w nudnym, typowo miejskim, srebrnym kolorze. Jest o tyle uniwersalny, że nie widać na nim specjalnie brudu, co pozwala na oszczędności na myjni. Jednak czasami z zazdrością spoglądam na różnokolorowe pojazdy poruszające się po naszych ulicach. I zaczynam snuć wizję zmian.

carbon m3

Z gamy folii Carbon 3M duże wrażenie zrobiła na mnie matowa czerń. Jest coś niezwykle eleganckiego w samochodzie, który jest właśnie w takim kolorze. Niby czerń to odwieczna klasyka, ale auto, które jest pokryte matową czernią wyróżnia się od razu na ulicy. Może dlatego, że nie ma ich znowu tak wiele. Taki kolor lakieru zwykle spotyka się na pojazdach klasy premium, co siłą rzeczy ogranicza jego zasięg. Tym bardziej ciekawie byłoby przystroić swoje auto w takie barwy. Na pewno zadawałbym szyku „na dzielni”. A może pójść w bardziej ekstrawaganckie kolory? Naukowcy udowodnili podobno, że gołębie rzadziej brudzą samochody w kolorze zielonym. Tutaj też można by pójść w matowe odcienie.

Ale sam kolor to za mało. Jeśli już ma się do dyspozycji folie Carbon 3M, to warto zadbać o dodatkowe zdobienia. Można pobawić się w przejścia kolorystyczne, albo dodać elementy, które będą charakterystyczne tylko dla mojego samochodu. Wiem, że z takich rozwiązań korzystają firmy, które po prostu umieszczają reklamy na pojazdach, ale przecież możliwości jest znacznie więcej. Dlaczego zatem nie popuścić wodzy wyobraźni i zrobić czegoś oryginalnego? Możliwości są.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *