Gdzie szukać pomocy?

Permen pomoże

Czasami mężczyznom zdarzają się problemy. Takie z gatunku poważniejszych, wstydliwych i powodujących masę stresu. Chodzi oczywiście o kłopoty ze „stanięciem na wysokości zadania”. Nie raz i nie dwa temat ten poruszali moi koledzy, którym po kilku głębszych zbierało się na wyznania. Ratunku szukano w różnych środkach, choć znajomi wspominali, że bardzo skutecznym był Permen. Muszę uwierzyć na słowo, bo na szczęście mnie ten problem nie dotyczy. Trzeba przyznać, że tego typu kłopoty naprawdę potrafią wpędzić mężczyzn w depresję. To tak, jakby nagle część istoty męskości przestała istnieć. Jakby zabrano część ciała, wrzucono w otchłań piekielną i polewano wiadrami lodowatej wody.

Permen pomoże

Próbowałem dociec przyczyn takiego stanu rzeczy. Przecież nie każdy problem z erekcją jest związany z jednostką chorobową. Okazuje się, że w wielu przypadkach najważniejszym czynnikiem wpływającym na zakłócenia pracy ważnych organów jest stres. Mamy go w życiu zdecydowanie zbyt wiele. Kredyty na mieszkania, samochody, telewizory, odsetki od innych kredytów. Nagle się okazuje, że całą naszą pensję zjadają poczynione z dużym rozmachem i bez specjalnego pomyślunku wydatki. A potem, gdy żona w nocy domaga się spełniania obowiązków, musi obejść się smakiem. No chyba, że jeden z drugim poszedł po rozum do głowy i w szufladzie ma Permen. Wtedy sytuacja jest podobno znacznie lepsza.

Swoją drogą, problemy zaczynają dotykać coraz to młodszych ludzi. Narzekania na kłopoty słyszę już nie tylko od rówieśników, ale i młodszych pokoleń. Temat przestaje być tabu, co z jednej strony cieszy, bo można sięgnąć po ratunek w postaci Permenu czy wybrać się na wizytę do lekarza. Zdecydowanie warto zacząć dbać o siebie, aby nie mieć problemów.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *