Gotowanie w luksusie

Gotowanie w luksusie 1

Gotować każdy może, jeden lepiej, a drugi gorzej, że tak sparafrazuję słowa pewnej piosenki. Sam lubię rzucić się w wir kuchennych wyzwań, choć niestety nie mam na to tyle czasu, ile bym chciał. Do tego mój sprzęt kuchenny pozostawia już niestety wiele do życzenia. Dlatego rozglądam się za nowym kompletem garnków, które pozwoliłyby oddać się pasji gotowania z nową mocą. Przyzna, że od jakiegoś czasu przyglądam się garnkom Philipiak. Zdaję sobie sprawę, że nie są to najtańsze rozwiązania, ale jeżeli chciałbym zająć się gotowaniem na poważniej, to dobrze byłoby robić dobrze. A podstawą są dobre narzędzia.

Gotowanie w luksusie 2

Zanim jednak zabiorę się do zakupów, trzeba przeczytać opinie o garnkach Philipiak. Znalazłem ciekawe testy, zarówno tekstowe i wideo, które pozwoliły mi rozwiać trochę wątpliwości. Wiem już na pewno, że to są doskonale wykonane garnki, które powinny ułatwić mi kuchenne rewolucje. Kiedyś podchodziłem sceptycznie do pomysłu, że garnek może zmienić sposób gotowania i zdecydowanie je ułatwić. Jednak patrząc na to, co pokazali testujący, Philipiak ma naprawdę genialne patenty na usprawnienie procesu przygotowywania potraw.

Jak na prawdziwego mężczyznę przystało, lubię głównie smażone mięso. Nie znaczy to jednak, że nie chciałbym ugotować czasem czegoś na parze. Zwłaszcza, że wraz z wiekiem, człowiek musi zacząć odżywiać się zdrowiej, bo w końcu padnie i już nie wstanie. Philipiak ma ciekawe rozwiązania do gotowania na parze czy też do duszenia potraw na wolnym ogniu. Prawdę mówiąc, jak o tym wszystkim piszę, to robię się potwornie głodny. Chyba muszę szybciej odłożyć pieniądze na zakup dobrych garnków.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *