Kłopotliwa sprawa

kłopoty z osiągnięciem wzwodu prowadzą do wielu zaburzeń

Co jakiś czas przewijają mi się przed oczami badania dotyczące męskości. Okazuje się, że kłopoty z osiągnięciem wzwodu ma coraz więcej facetów. Niepokojące jest jednak to, że są to ludzie coraz młodsi. Okazuje się, że pneumatyka nie działa sprawnie już nie tylko u starych ramoli, takich jak ja, ale też u młodych mężczyzn, którzy nie powinni mieć z tym problemów. Na pozór piękni, silni i w pełni sprawni, skrywają wstydliwą tajemnicę. W efekcie mają problemy z budowaniem stałych związków, a poczucie wstydu wpędza ich w szpony różnych chorób czy nałogów. A przecież są proste rozwiązania tych problemów. Wymagają jednak podjęcia odpowiednich kroków.

kłopoty z osiągnięciem wzwodu prowadzą do wielu zaburzeń

Jedną z najczęstszych powodów kłopotów z osiągnięciem wzwodu, jest według badań stres. Żyjemy w nim ciągle, zastanawiając się, jak pogodzić obowiązki z przyjemnościami, jak zapłacić wszystkie rachunki i raty, nie popadając przy okazji w kaskadowe długi. Powszechna kultura korporacyjna wmawia nam, że możemy to osiągnąć pracując więcej, ciężej i intensywniej. Niestety w efekcie tracimy życie na pogoń za pierdołami, które nie mają dla nas żadnego znaczenia, a tracimy najcenniejsze chwile własnego życia. Nic dziwnego, że pojawiają się różne zaburzenia, z którymi musimy sobie radzić później na różne sposoby.

Pierwszym krokiem, który powinniśmy wykonać, gdy pojawiają się kłopoty z osiągnięciem wzwodu, powinno być udanie się do lekarza. Czy to psychologa, czy seksuologa. Największym problemem dla facetów jest w tym przypadku przełamanie bariery wstydu. Przecież to niemęskie skorzystać z porady specjalistów. A już najgorzej jest, gdy specjalistą jest kobieta. Opowiadanie o takich problemach paniom, jakoś nie mieści się w głowie większości facetów. A szkoda, bo specjalista lub specjalistka, szybko doradzą odpowiednie środki zaradcze. Wystarczy się przełamać, a potem będzie już z górki.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *