Monitor LG

monitor lg

Ostatnimi czasy poszukiwałem dla siebie sensownego monitora. Poprzednik, który pamiętał jeszcze studia, błysnął, huknął, zaśmierdział i umarł. Stwierdziłem zatem, że trzeba znaleźć coś nowego. Praktycznie od razu pomyślałem o monitorze LG. Wynikało to z prostego faktu, że mam tylko dobre doświadczenia z wyświetlaczami tej firmy. Mój pierwszy telewizor LCD służył przez wiele lat i pewnie działałby do dziś, gdybym nie zrzucił go kiedyś na ziemię, matrycą do dołu. Naprawa przewyższała koszt zakupu nowego telewizora, więc po prostu kupiłem nowy. Zmieniłem dostawcę, ale nie byłem zadowolony.

monitor lg

Później, gdy kupowałem telewizor dla rodziców, znów skierowałem się do LG. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo urządzenie działa bezproblemowo już ponad 5 lat. Dlatego nie musiałem się długo zastanawiać przy wyborze sprzętu dla siebie. Na rynku dostępna jest cała gama wyświetlaczy i wybór odpowiedniego monitora LG nie stanowi problemu. Urządzenie musiało spełniać kilka cech. Przede wszystkim pracować w rozdzielczości Full HD, co jest niejako standardem. Do tego chciałem, żeby było dość duże, przynajmniej 26”. Chciałem też szybkiej reakcji matrycy, a jako bonus liczyłem na wbudowane głośniki. Oczywiście znalazłem odpowiedniego kandydata.

 

Monitor LG jest już w drodze do mojego domu. Mam nadzieję, że spełni wszystkie oczekiwania. Po dotychczasowych doświadczeniach z tą firmą nie mam jednak wątpliwości, że będzie to udany zakup. Mam tylko nadzieję, że nie zrzucę go, jak tego nieszczęsnego telewizora. Może po latach stałem się ostrożniejszy i zachowuję się mniej jak słoń w składzie porcelany? Przekonam się o tym już niedługo.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *