Niknąca fryzura

wypadanie włosów na czubku głowy

Nie robimy się młodsi. Ten prozaiczny fakt zauważamy coraz częściej przed lustrem. Brzuch, mimo wciągania, robi się znacząco wypukły od piwa i niezdrowego jedzenia, skóra też jakaś mniej elastyczna z dziwnymi plamami, a do tego dochodzi wypadanie włosów na czubku głowy. Mówiąc krótko, z wiekiem zaczyna się prawdziwa zabawa, aby utrzymać przyzwoity wygląd. O ile brzuszysko można zwalczyć starając się stosować zdrową dietę i chodząc na siłownię, o tyle z włosami sprawa nie jest już taka prosta. Na szczęście z pomocą przychodzą specjalistyczne preparaty. No chyba, że ktoś woli chodzić z fryzurą na braciszka Tucka. W końcu każdy ma prawo wyglądać jak chce.

wypadanie włosów na czubku głowy

Dla niektórych moich kolegów wypadanie włosów na czubku głowy, to prawdziwy dramat. Gdyby nie to, że właśnie rzednie im czupryna, to pewnie rwaliby włosy w niemej rozpaczy. Zawsze podpowiadam im, że to nie jest koniec świata, a na rynku dostępne są różne specyfiki, które pozwalają szybko i sprawnie rozwiązać ten problem. Oczywiście wiąże się to z konsekwencją dbania o czerep, ale dla panów z korpo obytych z deadline’ami nie powinno to być problemem, prawda?

Okazuje się jednak, że wypadanie włosów na czubku głowy, to problem nie tylko fizyczny, ale również psychiczny. Nie dość, że trzeba przyznać, że nie jest się pięknym i ponętnym, to jeszcze trzeba włożyć trochę wysiłku i o włosy zadbać. Nie każdemu jest dobrze w tonsurze, choć znam chlubne wyjątki. Są też tacy, którzy przy pierwszych objawach łysienia, golą się na łyso, ale to też nie zawsze jest dobre rozwiązanie. Dlatego, jeśli to tylko możliwe, lepiej skorzystać z farmakologii, aby zapewnić sobie bujną fryzurę. To nie kosztuje tak wiele, a pozwala zaoszczędzić na zdrowiu psychicznym.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *