Nowy smartfon

Xperia XZ2

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem nowego, wydajnego telefonu. Biorąc pod uwagę, jakie technologiczne cuda pakowane są w te niewielkie urządzenia, nie mam wątpliwości, że znajdę coś ciekawego. Ostatnio zaintrygowała mnie Xperia XZ2. To flagowiec japońskiej marki, który prezentuje się naprawdę niesamowicie, a jego wielkim wyróżnikiem jest aparat fotograficzny. Można powiedzieć, że w dziedzinie fotografii mobilnej Sony Xperia XZ2 plasuje się w ścisłej czołówce. Co ciekawe, Japończycy nie poddali się trendowi montowania dwóch lub więcej obiektywów i skupili się na wyciśnięciu maksimum możliwości z jednego.

Xperia XZ2

Jedną z najciekawszych w moim odczuciu opcji, jaką ma aparat w Sony Xperia XZ2, jest możliwość nagrywania filmów w trybie 960 klatek na sekundę. Nie wiem jak wy, ale ja zawsze marzyłem o oglądaniu różnych rzeczy w zwolnionym tempie. Dzięki Xperia XZ2 będzie to możliwe, bo filmiki z niej wyglądają naprawdę rewelacyjnie. Do tego wszystko w rozdzielczości 4K i w jakości obrazu, która zaskakuje nawet przy słabym oświetleniu. Można śmiało powiedzieć, że z takim aparatem można już wszystko.

Oczywiście jako telefon Xperia XZ2 też prezentuje się doskonale. Duży, czytelny ekran, świetny procesor i odpowiednia ilość pamięci, powoduje, że nie straszne nam będą różnorodne aplikacje. Do tego świetnie będzie się oglądać nakręcone wcześniej filmy lub po prostu inne produkcje z serwisów streamingowych. Sony Xperia XZ2 obsługuje technologię HDR, czyli zapewnia większą głębię kolorów i lepsze efekty świetlne. To prawdziwy przenośny telewizor wysokiej jakości. Teraz pozostaje mi tylko uzbierać odpowiednią kwotę i cieszyć się nowym telefonem. Mam przeczucie, że będzie warto.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *