Co robić, gdy w brzuchu masz korek?

leki przeciw zaparciom

Mówi się, że jak nie urok, to przemarsz wojsk radzieckich. Pojechałem odpocząć trochę od zgiełku codzienności. Wybrałem sobie ładny miejsce do mieszkania, piękną, czystą okolicę i ogółem przygotowałem się na tydzień relaksu w okolicznościach przyrody. Wszystko było pięknie do drugiego dnia, gdy zorientowałem się, że zmiana wody, flory bakteryjnej czy diabli wiedzą czego jeszcze spowodowała, że zakorkowałem się na amen w pacierzu. Brzuch robił mi się coraz większy, a nic nie chciało ze mnie wyjść. Kaplica po prostu, a z każdą chwilą było tylko gorzej, bo kichy bolały mnie jakby skopała mnie kompania złych ludzi.

leki przeciw zaparciom

Oczywiście nie przewidziałem takiego rozwoju sytuacji i nie zabrałem żadnych leków przeciw zaparciom. Takie rzeczy przecież mi się dotąd nie zdarzały. Czyżby zbliżał się ten czas, gdy trzeba będzie zacząć wozić ze sobą apteczkę pełną lekarstw przeznaczonych na każdą okazję? Do tej pory wystarczały jakieś tabletki przeciwbólowe na efekt dnia następnego plus jakieś witaminki musujące celem wzmocnienia. A tu taka niespodzianka. Siedzę w środku lasu. Śnieg po pachy. Głusza dookoła i znikąd pomocy. Chcąc nie chcąc opatuliłem się w co tylko mogłem i poczłapałem do cywilizacji. Kilka godzin później odnalazłem aptekę i nabyłem zbawcze środki lecznicze. Jeszcze tylko kilka godzin powrotu i można je było zażyć.

Jednak trzeba przyznać, że reklamy leków przeciw zaparciom często nie są robione na wyrost. To rzeczywiście działa. Dzięki temu już do trzeciego dnia byłem „odkorkowany” i mogłem zająć się przyjemniejszymi działaniami. Chodziłem po górach i lasach korzystając z odcięcia od cywilizacji. Nawet nie wiecie, jakie to odświeżające uczucie zrzucić z siebie kajdany technologii. Brak zasięgu telefonicznego i brak komputera powodują, że mózg doznaje przydatnego resetu. Błogie uczucie! Polecam to serdecznie każdemu.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *