Szybko, smacznie i zdrowo

szybkowar Philipiak

Przyznam, że lubię różne wynalazki, które ułatwiają prace kuchenne. Ponieważ zwykle w tygodniu mam mało czasu na gotowanie, szukam pomysłów na przyspieszenie procesu przyrządzania posiłków. Jednym z takich rozwiązań jest szybkowar Philipiak. Jest to wariacja na temat klasycznego już urządzenia, które dzięki podnoszeniu ciśnienia, znacząco skraca proces gotowania potraw. Pamiętam, że tego typu urządzenia były popularne już w mojej młodości, ale umówmy się, że poza metodą i ogólną zasadą działania, niczym nie przypominają nowoczesnych odpowiedników.

szybkowar Philipiak

Szybkowar Philipiak to naczynie, które nie tylko doskonale sprawdza się w kuchni, ale też świetnie wygląda. Przystosowane do używania na płycie indukcyjnej, oszczędza energię, a także błyskawicznie przygotowuje potrawy. Ugotowanie ziemniaków to naprawdę chwila, a i z innymi potrawami radzi sobie doskonale. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość gotowania równocześnie na dwóch poziomach. Dzięki temu, można przygotować w jednym garnku 2/3 obiadu. W tym czasie szybko przygotowuję surowiznę i już obiad wjeżdża na stół. Zdrowo, szybko i smacznie, czyli tak jak lubię.

Myślę, że szybkowar Philipiak spodoba się wszystkim miłośnikom zdrowej kuchni, którzy cenią sobie czas i wygodę przygotowywania posiłków. Nowoczesne forma, kilka zabezpieczeń i wskaźników, pozwalają przygotować pyszny obiad w niewielkim czasie. To naprawdę ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie czas i dobrą kuchnię. Ja byłem i ciągle jestem zachwycony tym rozwiązaniem. Obiad w kwadrans to już nie są mrzonki, a codzienność. Trudno o lepszy wynalazek w naszych zagonionych czasach.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *