Volvo V40

Volvo V40

Moja miłość do Volvo jest wam już na pewno znana. Praktycznie każdy model tego szwedzkiego producenta ma w sobie coś, co mnie zachwyca. Nie inaczej jest w przypadku Volvo V40. To jeden z mniejszych modeli, który pozycjonowany jest, jako samochód miejski. Niewielkie gabaryty nie oznaczają, że firma poszła na jakiekolwiek kompromisy. Nawet miejski hatchback musi być przede wszystkim bezpieczny. Dlatego również w tym samochodzie znajdziemy wszelkie technologiczne bajery, które wyróżniają szwedzką markę na rynku i plasują w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o dbałość o bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów i innych użytkowników dróg.

Volvo V40

Volvo V40 ma też charakterystyczną, wyróżniającą się z tłumu bryłę. Wpisuje się to w nową stylistykę firmy, która kilka lat temu odrzuciła stonowane, kanciaste kształty na rzecz nowoczesnych, drapieżnych wręcz kształtów. Na tle nijakich, podobnych do siebie hatchbacków Volvo V40 lśni niczym diament. Jeśli dodamy do tego pięknie wykończone, starannie rozplanowane i komfortowe wnętrze, to otrzymujemy samochód prawie idealny. Oczywiście nie jest to auto najtańsze, ale jeśli weźmiemy pod uwagę wyposażenie, technologię i komfort, to widać za co się płaci.

Generalnie Volvo V40 jawi mi się jako samochód, do którego mogę jeszcze aspirować. Biorąc pod uwagę, że moje podróże ograniczają się głównie do miasta, to byłoby autem idealnym. Doświadczenia mojej koleżanki, która jeździ właśnie tym modelem, pokazują, że auto sprawdza się również świetnie na dłuższych trasach. Droga nie jest męcząca i przebiega sprawnie. Również system audio uprzyjemnia podróż, wypełniając wnętrze czystym dźwiękiem. Chyba czas zacząć odkładać pieniądze.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *