Zadbaj o wątrobę

Zadbaj o wątrobę 1

Oj nie dbamy o nasze organizmy, nie dbamy. Najnowsze raporty WHO pokazują wyraźnie, że większość z nas nie uprawia żadnego sportu, a siedzenie za biurkiem jest problemem gorszym niż palenie papierosów czy spożywanie alkoholu. Do tego odżywiamy się niezdrowo, w biegu, dopakowując wszystko stresem. Nic dziwnego, że nasza wątroba woła o ratunek. Rozwiązaniem, które obok zmiany stylu życia, może poprawić stan naszej wątroby jest hepatil. To znany od lat lek, który wspomaga pracę wątroby, a nawet pomaga jej się zregenerować po wzmożonym wysiłku. Hepatil complex pomoże w lepszym metabolizowaniu tłuszczów, a tym samym zmniejszy obciążenia dla tego ważnego organu.

hepatil

Wątroba odpowiada za wiele rzeczy w codziennym funkcjonowaniu organizmu. Przez produkcję żółci wspomaga procesy trawienne. Jest też doskonałym filtrem, oczyszczającym organizm z toksyn, pochodzących m.in. z dymu papierosowego czy alkoholu. Dlatego tak ważne jest, aby nie obciążać tego organu tymi substancjami, gdyż może nie poradzić sobie z ich nadmiarem. Można oczywiście pomóc wątrobie, łykając hepatil, ale koniecznie trzeba pamiętać o przestrzeganiu odpowiedniej diety i w miarę możliwości ograniczaniu spożycia alkoholu i ograniczania przebywania w zadymionym środowisku.

Wątroba odpowiada też za tremoregulację organizmu, zatem jeśli odczuwamy nadmierną potliwość czy też ciągłe uczucie zimna, to powodem może być jej nieprawidłowa praca. Dlatego warto wspomagać jej działanie hepatilem, a także regularnie badać poziom wskaźników wątrobowych. Ich podwyższone wartości powinny być dla nas sygnałem, że trzeba poprawić styl życia i lepiej zadbać o ten ważny organ.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *